Про нас

Про нас

Інтернет магазин шин «Mixtyres»

Хоч би як пафосно і заїжджено це звучало, але від автомобільних шин залежить безпека водія і всіх учасників руху. Значення має не тільки якість гуми, але також її відповідність автомобілю, стилю їзди, дорожнім і кліматичним умовам. Саме тому ми приділяємо особливу увагу і якості, і грамотному підбору шин.

 

В інтернет-магазині “Mixtyres” можна купити гуму на авто від виробників, визнаних у всьому світі. Ми вивчаємо відгуки експертів і випробування шин, а також думки водіїв. На основі цього ми складаємо наш каталог і додаємо нові товари. У нас можна придбати гуму на Ніссан Кашкай та інші автомобілі.

Яку обрати?

Яку гуму та автошини можна купити в нашому каталозі?

У нас можна купити зимову гуму на авто із захистом обода і підвищеним індексом навантаження. Ми пропонуємо шини від вітчизняних і зарубіжних виробників, включно з європейською, американською та японською гумою на машину.

На сторінці інтернет-магазину, де можна купити гуму на машину, є фільтри. Завдяки їм ви легко зробите вибірку за шириною і висотою профілю, посадковим діаметром, індексом навантаження та іншими параметрами, щоб знайти потрібний товар. Також можна впорядкувати покришки за брендом і країною виробника. На сайті доступна спортивна низькопрофільна і позашляхова гума для машини, а також легковантажні шини для мікроавтобусів.

1.

Зимові
- шиповані та липучки з різним типом протектора (скандинавський і європейський).

2.

Літні
- симетричні й асиметричні, спрямовані та ненаправлені.

3.

Всесезонні
- адаптовані для різних умов.

1.

2.

3.

Яку гуму та автошини можна купити в нашому каталозі?

На сайтах інших магазинів, де можна купити гуму на авто, написані довгі списки переваг, що складаються з кліше на кшталт "висока якість за доступною ціною" або "найвигідніша пропозиція на ринку". Однак на ділі все виявляється не так райдужно! Ми не хочемо вводити наших клієнтів в оману, тому уникаємо неконкретних і пишномовних визначень. Представляємо 7 причин, чому замовити гуму на авто варто саме у нас. Завдяки регулярним акціям і розпродажам у "Mixtyres" можна купити гуму для авто за оптовими цінами. Якщо вам потрібна допомога у виборі шин, замовте зворотний дзвінок на нашому сайті або зателефонуйте за одним із телефонів. Консультанти нашого магазину підберуть для вас гуму і уточнять додаткові характеристики товару. У нас можна купити шини в Україні дешево і з доставкою у ваше місто!
1. Великий вибір літніх, зимових і всесезонних шин усіх типорозмірів з різним малюнком протектора.
2. Оригінальна гума для авто від провідних світових виробників: Goodyear, Toyo, Continental, Dunlop, Michelin та ін.
3. Доступні ціни - в каталозі є як бюджетні шини, так і преміальна гума.
4. Сертифікати автентичності та якості для кожної шини.
5. Доставка зручною транспортною компанією або самовивіз з торгової точки.
6. 100% повернення грошей у разі заводського браку або невідповідності опису.
7. Консультації та підбір гуми по авто від фахівців з досвідом понад 5 років.
Завдяки регулярним акціям і розпродажам у "Mixtyres" можна купити гуму для авто за оптовими цінами. Якщо вам потрібна допомога у виборі шин, замовте зворотний дзвінок на нашому сайті або зателефонуйте за одним із телефонів. Консультанти нашого магазину підберуть для вас гуму і уточнять додаткові характеристики товару. У нас можна купити шини в Україні дешево і з доставкою у ваше місто!
Кошик